Hedef Pazarlar

TürkSer beş ana pazarda, enerji verimliliği içeren ürünlerle ticari faaliyette bulunmak üzere yola çıkmıştır. Bu pazarlar;

Endüstriyel İklimlendirme Sistemleri;

n  Enerji Üretim Tesisleri
n  Otel ve Endüstriyel Mutfak Ekipmanları
n  Endüstriyel Mutfak Havalandırma Sistemleri
n  Endüstriyel Havalandırma Sistemleri

TürkSer bu pazarların alt guruplarında yer alan, özel olarak odaklandığı pazar bölümlerinde de faaliyetlerini yoğunlaştırmıştır.

Bu pazarların alt pazar bölümleri;

n  Hava Soğutmalı Merkezi Klima Sistemleri
n  Gaz türbinli termik santraller, kojenerasyon sistemleri,
n  Jeotermal Santraller
n  Yüksek Performanslı Endüstriyel Soğutma Sistemleri

TürkSer'in hedeflediği pazarlardan biri olan Hava Soğutmalı Merkezi Klima Sistemleri pazarında, hedef müşterilerinin sayısı her yıl ortalama % 5 artmaktadır. TürkSer'in Eco-TOR® için olan, bu pazar bölümündeki hedef pazarının 35.000 adet büyük hava soğutmalı merkezi klima sisteminden oluşmakta ve her yıl bu pazara 1.800 adet civarında yeni ürün dâhil olmaktadır. Yurtdışı pazara satışları, bu hesaplamaların tamamen dışında tutulmuştur. Daha net bir ifade ile; TürkSer'in iki ana ürün grubundan biri olan Adyabatik Soğutma Destek Üniteleri pazarında, yaklaşık 35.000 sistem ile bu pazarın yıllık ortalama %5'lik bir büyüme potansiyeline sahiptir.

Adyabatik Soğutma Destek Sistemlerinin bir diğer uygulama alanı olan Gaz türbinli termik santraller, kojenerasyon sistemleri ve Jeotermal Santrallerine ilişkin EPDK lisans istatistiklerinden bilgi bulunmakla beraber, her bir enerji santralinin bir diğerinden bağımsız ihtiyaçlara sahip oluşu bu Pazar için bir büyüklük vermenin yanıltıcı olacağı sonucunu doğurmaktadır. Ancak bu noktada, sayılan özelliklere sahip tüm enerji santrallerinin TürkSer'in geliştirmiş olduğu Adyabatik Soğutma Destek Sistemleri ile donatılarak, enerji verimliliği ve tasarrufu elde edebileceklerinin altı çizilebilir.

Bir diğer faaliyet konumuz olan, Yüksek Performanslı Endüstriyel Modüler Davlumbaz Sistemleri'nin hitap ettiği pazarın büyüklüğü ile ilgili sağlıklı projeksiyonlarda bulunmak için, gerekli istatistik veriye ulaşmak mümkün değildir. Bu konuda yapılacak tüm projeksiyonlar, TürkSer personelinin uzmanlık ve saha deneyimine dayanmaktadır.

Dağıtım

TürkSer; tek kanallı bir dağıtım stratejisi uygulamaktadır. Çoğu sanayiye; ürün, projelendirme ve fiyatlandırma uzmanlığı gerektiren bir ürün kompozisyonuna sahip olan TürkSer, dağıtım kanalında profesyonel proje taahhüt firmaları ile çalışmaktadır.

Firma ve Ürün Tanıtım Etkinlikleri

TürkSer; Adyabatik Soğutma Sistemi Destek Üniteleri, Yüksek Performanslı Modüler Mutfak Davlumbaz Sistemleri ürün gurupları için farklı yerel ve uluslararası fuarlara katılacaktır. Adyabatik Soğutma Destek Üniteleri için katılım planlanan fuarlar; ISOHA / Köln-Almanya, INTERCLIMA / Paris -Fransa, MCE / Milano -İtalya, ISK SODEX / İstanbul-Türkiye. Yüksek Performanslı Modüler Davlumbaz Üniteleri için; ISA Kitchen / Dubai-BAE, HORECAVA / Amsterdam-Hollanda, HOSTECH / İstanbul-Türkiye, Hotel Ekipmanları Fuarı / Antalya-Türkiye; etkin sonuç almak için bu fuarlara her yıl düzenli katılım planlanmaktadır.
TürkSer
Faaliyetler
Faaliyetler
TürkSer
IVS
4M
YPMD
Ticari Faaliyetler
adiabatic, adyabatik, adyabatik soğutma, adyabatik soğutucular, anemostad, baca sistemleri, bacasız davlumbaz, bekir cansevdi, blower system, buhar jeneratörleri, buhar kazanları, canopy, cüneyt aksüyek, çamaşır chute, çamaşır şut, çift cidarlı davlumbaz, çöp chute, çöp şut, damper, davlumbaz, diffuser, difüzör, dilek cansevdi, ebru akdeniz, ecomesh, eco-mesh, ecotor, eco-tor, Eco-TOR, ekipman, endüstriyel havalandırma, endüstriyel mutfak davlumbazları, enerji santralleri, erdal tekan, exhaust hoods, filtre soğutması, gaz türbinleri, grilles, halil öztürk, havalandırma, havalandırma ekipmanları, hibrit destek soğutma ünitesi, hood, hücreli aspiratör, ısı geri kazanım cihazı, ısıtma, ideal ventilation solutions, iklimlendirme, imalat, ivs, ivsas, ivsaş, izmir, İZMİR, jet nozul, jet nozzle, kanal, kanal fan, kanal filtre, kitchen hood, klape, klima santrali, kombi dolabı, kondenser soğutması, louver, louvre, mekanik tesisat, menfez, montaj, mutfak havalandırması, otel mutfak, otomatik kontrol sistemleri, paddle box, proje, radyan su soğutma kulesi, residential ventilation, resirküle davlumbaz, soğuk depo, soğuk oda, soğutma, soğutma bacası, soğutma grupları, su arıtma, swirl diffuser, swirl difüzör, şartlandırma, taahhüt, teknik servis, turkser, türkser, türkser group, türkser grup, uv davlumbaz, ventilatedhood, ventilation
Site Kullanım Şartları
Gizlilik
Site Haritası
Her hakkı TürkSer'e aittir © 2006 - 2010
Ticari Faaliyetler
Eco-TOR
EcoMesh
Cr.BACHA